В УКУ покажуть 40 найкращих світлин про благодійність в Україні

З 1 по 8 червня в Католицькому університеті (атріум філософсько-богословського факультету, вул. Хуторівка, 35а) на фотовиставці «Благодійність крізь призму об’єктива» презентуватимуть 40 фоторобіт за результатами однойменного VI Всеукраїнського фотоконкурсу, який організував Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Відкриття фотовиставки відбудеться 1 червня о 14.00 год. у приміщенні Філософсько-богословського факультету і триватиме до 8 червня. На фотовиставці покажуть 40 найкращих світлин, обраних із 687 фоторобіт, які надійшли на VI Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива» з різних областей України з метою привернення уваги громадськості до найкращих практик благодійності та залучення любителів і професіоналів мистецтва фотографії, бізнес-компанії, благодійних і громадських організацій до популяризації успішного досвіду благодійництва.

 

Найбільше світлин фотовиставки – у номінації «Благодійність дає надію», які ілюструють допомогу дітям-сиротам, сім’ям у кризових ситуаціях, людям літнього віку, безпритульним, людям з особливими потребами, внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від природних лих. Другою за популярністю стала номінація «Благодійність дарує усмішки», фотографії якої передають позитивні емоції, радісні події, пов’язані з благодійністю. На фотовиставці побуває одна із переможниць фотоконкурсу Христина Пучковська, яка за свою роботу “Киньте геть стереотипи” отримала срібну медаль.

 

Український католицький університет  також представить свої світлини на тему благодійної діяльності університету. «УКУ вже взяв участь у багатьох проектах пов’язаних із благодійністю: «Схід і захід разом», «Вільна Хата», «Волонтерська сотня УКУ» та багато інших. Студенти самі організовують, а також  активно беруть участь у різноманітних благодійних проектах. Крім того, університет залучає кошти великої кількості благодійників із України та всього світу і прагне розвивати традиції благодійності,  тому бажає стати партнером УФБ в організації фотовиставки», – зазначає керівник проектів та програм УКУ Андрій Губар.

 

«Потужне залучення українців до благодійності та волонтерства відобразилось і у світовому рейтингу благодійності, що формується британською організацією Charity Aid Foundation. У 2015 році Україна посіла 89-те місце у світовому рейтингу. Найбільша частина благодійних пожертв була спрямована на підтримку армії, включаючи допомогу пораненим, проте благодійність залишається багатоликою і світлини фотовиставки яскраво це демонструють», – розповідає  директор Українського форуму благодійників Анни Гулевської-Черниш.

 

Після відкриття фотовиставки відбудеться майстер-клас Андрія Заболотного «Як перетворити місію в результативні зміни».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:30, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:00, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0