В УКУ презентують нову модель роботи Психолого-медико-педагогічної консультації

24 лютого 2016 року в Українському Католицькому Університеті (вул. Хуторівка, 35а, кім. 101) відбудеться круглий стіл «Нова модель роботи Психолого-медико-педагогічної консультації: ефективно, професійно та в інтересах дитини». Початок заходу о 15.00 год.

 

Організатори: ГО «Батьки Джерела» та Український Католицький Університет.

 

Мета заходу: презентація нової для України моделі роботи Психолого-медико-педагогічної консультації, яка дозволить дітям з вадами розвитку отримувати кваліфіковану допомогу вчасно, фахово та індивідуально. Нові підходи в роботі ПМПК – це запорука розвитку інклюзивного навчання в Україні та один з механізмів успішної деінституалізації.

 

Учасники круглого столу:

Лілія Гриневич, голова комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України;

Лариса Самсонова, експерт із питань соціальної політики Інституту суспільних досліджень (м. Київ);

Юрій Мироненко, голова правління ГО «Інститут суспільно-політичних досліджень» (м. Київ);

Тереза Фаласеніді, фахівець з соціальної роботи;

Ярослав Грибальський, голова Львівського обласного відділення українського фонду реабілітації людей з обмеженими можливостями;

Марія Швед, професор кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ;

Анна Гайдучок, директор Львівського міського центру реабілітації «Джерело», а також представники міського і обласного управлінь освіти і ПМПК, педагоги, директори шкіл та завідуючі дитячими дошкільними закладами, соціальні працівники, громадські діячі, батьки дітей з особливим потребами та інші зацікавлені особи.

 

Контактна особа – Юлія Аронова, в. о. голови ГО «Батьки Джерела», тел. 098-00-34-181, тел. 050-228-24-66, email: batkidzherela@gmail.com.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ