В УКУ відбудеться презентація «Нове суспільство: погляд лідера»

20 жовтня о 18:30 год у лекторії 013 Храму Софії – Премудрості Божої (вул. Козельницька, 2а) відбудеться презентація Центру лідерства УКУ на тему «Нове суспільство: погляд лідера». Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

У програмі заходу –  доповідь виконавчого директора Центру лідерства УКУ, професора LvBS Андрія Рождественського «Лідерство та характер» та дискусійна панель з учасниками на тему «Як лідерам впливати на зміни в суспільстві?».

 

Учасники: Андрій Рождественський, виконавчий директор Центру лідерства УКУ, професор LvBS; Владислав Рашкован – партнер інвестиційного банку SD Capital, екс-заступник голови Національного банку України; Ярослав Рущишин, засновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», співзасновник та член Наглядової ради LvBS; о. Степан Сус, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла у Львові, військовий капелан.

 

Завданням Центру буде розробка методології та навчальних інструментів для викладання курсів лідерства.

 

Дослідницький та методологічний центр Лідерства УКУ  – це проект, що реалізовується за підтримки Ігоря Ігнатовича та його дружини Марти Ігнатович, президента та виконавчого директора інвестиційної компанії First Generation Capital Inc, що у Канаді.

 

Нагадаємо, місією Центру лідерства УКУ є розвиток нового покоління лідерів у сфері бізнесу, державного адміністрування, неприбуткового та військового сектору через навчання, дослідження та партнерство з провідними глобальними інститутами. Центр прагне бути визнаним українськими практиками та дослідниками як глобальна мережа для викладання, дослідження та поширення ідей розвитку лідерських якостей.

 

Реєстрація учасників за посиланням. Контактна особа Оксана Романишин, 067-673-18-76,oromanyshyn@lvbs.com.uaКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ