Вчора у Львові госпіталізували 4-х осіб з діагнозом харчова токсикоінфекція

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 16 жовтня о 22.55 год. надійшло повідомлення про те, що у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню госпіталізовано 4-х осіб (віком від 18 до 25 років), які харчувались в ресторані «Панська чарка», що на вул. Винниченка, 3. Попередній діагноз постраждалих – харчова токсикоінфекція, гостра кишкова інфекція.

 

Зокрема, госпіталізовані:

 

–  дівчина,  1999 року народження, жителька м. Львова, госпіталізована у стані середньої важкості;

– дівчина, 1997 року народження, жителька м. Львова, госпіталізована у стані середньої важкості;

– молода жінка, 1992 року народження, жителька м. Львова, госпіталізована стані середньої важкості;

– хлопець, 1997 року народження, госпіталізований у стані середньої важкості.КоментаріПанськаЧарка коментує:
22:30, вівторок, 17 жовтня 2017
 

Офіційна позиція ресторану «Панська Чарка» щодо госпіталізації 4 гостей ресторану 16 жовтня 2017 року.
Адміністрація ресторану «Панська Чарка» повідомляє громадськість про те, що 14.10.2017 року в закладі відбулася урочиста подія, на якій було присутньо 30 гостей. Напередодні події 13.10.17 року замовник Жулевич Назар Володимирович звернувся до адміністрації закладу з проханням включити в бенкетне меню страви власного приготування, а саме: кремове солодке, пляцки в асортименті, торти, фрукти, алкоголь. В розписці пан Жулевич заявив, що скарг до закладу «Панська Чарка» не має. Фотокопію підписаної розписки додаємо.
16.10.17 о 22.55 було госпіталізовано у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню чотирьох відвідувачів ресторану «Панська чарка» віком від 18 до 25 років, які були гостями на вищезгаданому бенкеті в ресторані.
Всі страви в «Панській Чарці» готувалися відповідно до санітарно-епідеміологічних норм, які перевіряються в ресторані на постійних умовах.
Ми проводимо всі необхідні заходи та перевірки нашого ресторану.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ