Весняний будівельний форум об’єднав понад 120 виробничих та торгових фірм з різних країн

У вівторок, 21 березня, у Львові, у виставковому центрі “Південний-ЕКСПО”, стартувала найбільша будівельна подія Західної України – Весняний будівельний форум. Його учасниками є понад 120 виробничих та торгових фірм з різних регіонів України, а також компанії з Польщі та Італії.

“Дуже приємно, що багато компаній зокрема, представлених на виставках, бачать перспективи на Львівщині, а ті, що вже тут працюють, планують розширювати діяльність. Крім того, Львівська ОДА має стратегічні плани щодо розвитку промислового будівництва на території області,  – наголосив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

Форум поєднає три події: XXXV Міжнародну виставку “БудЕКСПО-весна – 2017″ і XII Спеціалізовану виставку “Вікна. Двері. Дах” та ІІ Спеціальну експозицію “Ярмарок новобудов”. Упродовж чотирьох днів відвідувачі заходу матимуть можливість ознайомитися із різноманітними послугами та продукцією ринку будівництва.

Представники виробничих та торгових фірм запропонують відвідувачам широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, енергозберігальні технології, вікна та двері, системи утеплення, покрівельні матеріали, цікаві дизайнерські ідеї та архітектурні рішення. А на Ярмарку новобудов можна ознайомитися із асортиментом новобудов на Львівщині та актуальними ціновими пропозиціями на купівлю квартир.

Цей форум також стане професійною платформою, де представники будівельної галузі з різних регіонів України матимуть можливість обмінюватися досвідом.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ