Вибухових пристроїв у львівських бізнес-центрах не виявили

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, вибухових пристроїв у бізнес-центрах «Таурус», «Український капітал» та «Lemberg» не виявлено. На час обстежень загалом із трьох приміщень вивели 730 осіб.

 

Так, 13 квітня о 10:44 год. від чергового управління СБУ у Львівській області надійшла інформація про отримане анонімне повідомлення, що у Львові за адресами: вул. Героїв УПА, 73 – Бізнес-центр «Таурус» (Франківський район), вул. Промислова, 52 – Бізнес-Центр «Український капітал» (Шевченківський район), вул. Богдана Хмельницького, 176 – Бізнес центр «Lemberg» (Личаківський район), закладено вибухові пристрої. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

 

На місці події на вул. Героїв УПА, 73 працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» в складі 27 осіб та 7 одиниць техніки. На час обстеження з приміщень будівлі виведено 130 осіб. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками Франківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень бізнес-центру та прилеглої території. О 13.20 год. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою  не виявлено.

 

На місці події на вул. Промислова, 52 працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» в складі 26 осіб та 8 одиниць техніки. На час обстеження з приміщень будівлі виведено близько 500 осіб. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками Шевченківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщення бізнес-центру та прилеглої території. О 13.20 год. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою  не виявлено.

 

На місці події на вул. Богдана Хмельницького, 176 працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» в складі 26 осіб та 9 одиниць техніки. На час обстеження з приміщень будівлі виведено близько 100 осіб. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками Личаківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщення бізнес-центру та прилеглої території. О 14.25 год. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою  не виявлено.

 

Встановлюють особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ