Від 4 квітня до 13 травня у Львові відбуватиметься Великодній ярмарок

Сьогодні, 23 березня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Великоднього ярмарку на просп. Свободи». Ярмарок триватиме з 4 квітня до 13 травня на просп. Свободи (від Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької до пам’ятника Т. Шевченку).

«Ми пропонуємо організувати з 4 квітня по 13 травня проведення Великоднього ярмарку на проспекті Свободи. Ми проводили відкритий конкурс. Була одна пропозиція ТзОВ «Львівські ярмарки». Вони представили всі свої напрацювання: буде проводитись багато соціальних заходів, буде Великодній сніданок. Вони беруть під опіку Центр опіки сирітства при Українській греко-католицькій церкві. І також в страсний тиждень не буде проводитись продажу слабоалкогольних напоїв та м’ясних страв», – доповіла директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Рішенням виконкому встановлено режим роботи Великоднього ярмарку: у робочі дні – з 11.00 год. до 22.00 год., у святкові та вихідні дні – з 10.00 год. до 23.00 год.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ