Від початку року КП «Адміністративно-технічне управління» демонтувало 247 самовільно встановлених рекламних конструкцій

Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» щотижня, в рамках чинного законодавства, здійснюють демонтаж зовнішньої реклами, розміщеної без дозволів, виданих у встановленому порядку, та вивісок без погоджених проектів або які не відповідають цим проектам. Від початку 2016 року вже демонтовано 247 самовільно встановлених рекламних конструкцій.

«В результаті виявлення самовільно встановленої конструкції, її власнику скеровується вимога її узаконити або ж добровільно демонтувати. Якщо підприємець не здійснює ніяких кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції, то вона буде демонтована примусово, про що підприємця додатково попереджають», – говорить директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

КП «Адміністративно-технічне управління» закликає усіх підприємців дотримуватись чинного законодавства і встановлювати конструкції зовнішньої реклами лише на підставі дозволів, а вивіски – відповідно до архітектурних вимог та погоджених проектів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ