Від початку року у Львові чадним газом отруїлись уже 43 особи, 11 з яких – діти

Як повідомило управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, від початку року у Львові зафіксовано уже 22 випадки отруєнь чадним газом, внаслідок чого постраждало 43 особи, 11 з яких – діти, тоді як торік зареєстровано 34 випадки отруєнь чадним газом (5 із яких – смертельні!), внаслідок чого постраждало 68 осіб, 23 з яких – діти. Головна причина отруєння чадним газом – через невміле користування і поводження з ним.

 

Зокрема, у Галицькому районі  міста від початку року зафіксовано  6 випадків отруєнь, потерпіло 9 осіб, 1 з яких – дитина; у Шевченківському – 4 випадки, потерпіло 8 осіб, 4 з яких – діти;  у Личаківському  – 6 випадків, потерпіло 17 осіб, 4 з яких – діти;  у Залізничному – 2 випадки, потерпіло 3 осіб, 1 з яких – дитина;  у Франківському – 4, потерпіло 6 осіб, 1 з яких – дитина; у Сихівському  – випадків отруєння не зафіксовано.

 

Впродовж минулого, 2015  року, зареєстровано 34 випадки отруєнь чадним газом (5 із яких – смертельні!), внаслідок чого  постраждало 68 осіб, 23 з яких – діти.  Зокрема, у Галицькому районі  міста зафіксовано  8 випадків отруєнь, потерпіло 20 осіб, 10 з яких – діти; у Шевченківському – 3 випадки, потерпіло 3 осіб; у Личаківському – 10 випадків, потерпіло 22 особи, 7 з яких – діти; у Залізничному – 2 випадки, потерпіло 4 особи, 1 з яких – дитина;  у Франківському – 8 випадків, потерпіло 14 осіб, 4 з яких – діти; у Сихівському  – 2 випадки, потерпіло 5 осіб, 1 з яких – дитина.

 

Головними причинами отруєнь чадним газом є невміння мешканців користуватись ним у побуті. Як також, найбільша кількість отруєнь трапляється у орендованих квартирах та новобудовах.

 

«Трагічним є те, що люди самі себе отруюють, бо із 22 випадків отруєнь – 21 випадок – через провину власника приміщення. Минулого року у період  Великодніх свят зафіксовано 17 випадків отруєнь, 4 людини загинуло. Тому готуючись до свят – слід  особливо бути уважними і забезпечити  надходження повітря у приміщення. Газ абсолютно безпечний, якщо ним уміло користуватися», – зазначив Віктор Іваніцький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

 

Мешканцям на замітку! Головною ознакою перебільшення допустимої концентрації чадного газу у приміщенні є запотівання вікна із серединиКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ