Видана перша промоційно-туристична книга «Львів – місто натхнення. Література»

У грудні 2015 року Львів увійшов до Мережі творчих міст ЮНЕСКО як «Місто літератури». У рамках комплексної програми на 2016-2020 роки на базі Міського палацу культури ім. Г.Хоткевича функціонує офіс «Львів – місто літератури», який ініціював ряд проектів для розвитку креативних індустрій у нашому місті, зокрема: проект «БукФуд», який поєднує кулінарний та літературний напрямок, першу туристично-літературну мапу Львова. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Офіс забезпечив участь Любка Дереша на Літературному фестивалі у Единбурзі (серпень, 2016) і виставку поезії та фото Львова на Літературному фестивалі у Рейк’явіку (жовтень, 2016).

Управління культури та офіс «Львів – місто літератури» здійснювали представництво Львова на міжнародних подіях у Мережі ЮНЕСКО: річний з’їзд Міст літератури ЮНЕСКО у Дубліні (квітень, 2016); ІІ Саміт ЮНЕСКО у Пекіні (червень, 2016); Річний з’їзд Креативної Мережі ЮНЕСКО у м. Естершунд, Швеція (вересень, 2016), Конференція «Креативні міста, креативні індустрії, креативні люди» у Катовіце, Польща (жовтень, 2016), Міжнародна Академія сталого розвитку ЮНЕСКО у Туріні, Італія (грудень, 2016).

На сьогоднішній день є підготовлена та видана перша промоційно-туристична книга про Львів «Львів – місто натхнення. Література», яка є унікальним форматом путівника, реального й уявного як і сама література.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ