Відбудеться громадське слухання щодо конгрес-центру у Львові

У понеділок, 4 квітня, о 17:00 год. у Першій Львівській медіатеці, що за адресою: вул. Мулярська, 2а, відбудеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів при проектуванні конгрес-центру у Львові (вул. Стрийська – кільцева дорога).

Обговорення відбудеться у рамках підготовки конкурсних торгів на виготовлення ТЕО (техніко-економічного обґрунтування) конгрес-центру.

Довідка

Ініціатор обговорення – ЛКП «Агенція з підготовки подій». Нагадаємо, що на сесії 30 грудня 2015 року депутати Львівської міської ради надали ЛКП «Агенція з підготовки подій» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській – кільцевій дорозі для будівництва багатофункціонального комплексу (конгрес-центру та виставкового залу.

Конгрес-центр – це багатофункціональний комплекс, який дозволяє проводити масштабні події кількістю понад 1000 учасників. Конгрес-центр може використовуватися як для проведення ділових подій (конгреси, конференції, виставки, семінари), так і для культурних (фестивалі, концерти).

ТЕО (техніко-економічне обґрунтування) – розрахунок економічної доцільності здійснення проекту, заснований на порівняльній оцінці витрат і результатів ефективності виконання, а також терміну окупності вкладених коштів.

Конкурсні торги здійснюються для конкурентного відбору учасників, з метою обрання найбільш підходящої пропозиції від потенційних виконавців проекту. Конкурсні торги відбуваються згідно з процедурами , встановленими Законом України “Про здійснення державних закупівель” (ВР України, Закон “Про здійснення державних закупівель” від 01.06.2010 N 2289-VI).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ