Відділ промоції Львова торік реалізував більше 10 проектів

Як повідомили в управлінні інформаційної політики та зовнішніх відносин, відділ промоції міста за 2015 рік провів більше 10 проектів як у Львові, так і в інших містах.

 

«Основними пріоритетами роботи відділу промоції є: координувати, займатися міською промоцією, навчати як гостей, так і львів’ян любити своє місто», – зазначила Тетяна Хабібрахманова, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови».

 

Відділом промоції міста у 2015 році були проведені та підтримані такі заходи:

 

Промоційна акція «Ніч у Львові»

У 2015 році фестиваль проводився двічі: 12-14 липня та 4-6 грудня. Фестиваль проходив під гаслом «Ніч у Львові. Ніч духовності та миру». Липневу «Ніч у Львові» відвідало 20 тис. людей, грудневу – 10 тис. Участь у фестивалі брали музеї, галереї, театри міста та університети. Вперше цього року відбулося світлове шоу та долучився театр ім. Лесі Українки. Зорієнтуватись відвідувачам фестивалю допомагали 80 волонтерів в орендованому одязі та надруковані карти з програмою заходів.

 

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ).

Європейський тиждень мобільності знову традиційно відбувся у Львові 16-22 вересня. Цьогорічною темою року була: Обирай. Змінюй. Поєднуй. Вона  закликає людей задуматися над діапазоном наявних транспортних можливостей  і вибрати правильний вид пересування для кожної поїздки. ЄТМ відбувається спільно з GIZ. Під час Тижня організовано діяльність Вуличного лекторію, показ фільму «Вело проти авто», акція «Велосипедом на роботу», велопробіг та інші заходи. Крім  цього було проведено 17 відкритих уроків у школах. Було виготовлено буклети «Як облаштувати велостоянку» та “Посібник велосипедиста”

 

Акція «Читай. Львів» (5-6 червня 2015).

Мета – популяризувати літературу як мистецтво, яке охоплює усі верстви культури – театр, музику, кіно. Програмі заходу вистави на відомі твори як української, так і світової художньої літератури, виступи музичних колективів, які виконуватимуть твори української поезії та літературники від молодих талантів Львова. Також під час промоційного проекту «Читай. Львів» були окремі події для дітей та екскурсія літературним Львовом.

 

Проект «Friendly School».

Збір ідей школярів як покращити життя своєї школи. Реєстрація проектів тривала в грудні 2015 року. Для ініціаторів  Топ-10 кращих проектів на початку лютого 2016 року розпочнуть тренінги та лекції, які допоможуть у подальшій роботі над проектами. Оголошення переможця відбудеться у березні 2016 року. Термін втілення проекту переможця – вересень 2016 року.

 

Міжнародна акція «Вікенд для закоханих у Львові».

Оголошено конкурс в Кракові у грудні 2015 року. Отримано близько 50-ти історій кохання. Пара переможець відвідає Львів 13-14 лютого 2016 року. Аналогічний конкурс, переможець якого поїде на вікенд до Кракова відбудеться у квітні 2016 року.

 

Презентація Львова на Краківському різдвяному ярмарку з 25 листопада по 25 грудня 2015 року. Організовано презентацію сувенірної продукції та смаколиків зі Львова та розповсюдження листівок «Запрошуємо до Львова».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:51, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:30, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:00, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0