Відкривається Центр національно-патріотичного виховання «Форпост»

18 листопада о 16.00 год відбудеться відкриття нового клубу, який матиме кілька напрямків роботи з дітьми та підлітками. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Головною концепцією діяльності «ФОРПОСТу» є проведення роботи за трьома напрямками вдосконалення дітей та молоді – це здоров’я та фізичне вдосконалення, інтелектуальний розвиток, виховання духовності та моралі.

 

Перш за все кожен юний львів’янин повинен бути патріотом свого рідного міста, знати історію краю, традицій, побуту. Допомогти у цьому зможе гурток Пригодницького туризму та краєзнавства. Покращити свою фізичну форму стати сильним і спритним, загартувати своє тіло і характер майбутні хлопці-чоловіки будуть у гуртку «Захист Вітчизни». Гурток технічної творчості та макетування зацікавить тих, хто любить конструювати, майструвати та допомагати батькам у господарстві. Правилам безпеки у побуті, поведінці на вулиці та основам самозахисту юнаків та дівчат навчатимуть у гуртку «Безпека життєдіяльності та самозахисту».

 

Надзвичайно важливим для сучасних підлітків, як майбутніх працівників, є  виховання командного-корпоративного духу. З цією метою пропонують хлопцям і дівчатам заняття у гуртку теренових ігор та змагань, які проводитимуть фахівці молодіжної організації СВІМ.

 

Кожен юнак повинен вміти постояти за себе та захистити своїх близьких та рідних, з цією метою у «ФОРПОСТі»  працюватимуть гуртки рукопашного бою, КЕМПО та самооборони для дівчат. Влітку діти з різних гуртків братимуть участь у спільних турпоходах, мандрівках, екскурсіях, таборах, відстоюватимуть честь свого клубу в УДЮМКівських та інших спортивних змаганнях.

 

Родзинкою діяльності ФОРПОСТу буде також можливість батькам займатись в гуртках разом зі своїми дітьми, також планують залучати батьків допомагати педагогам. Вже є досвід такої практики та її позитивні результати.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ