Військових поліцейських навчатимуть у Львові

У Львові, в новоствореному навчальному центрі Військової служби правопорядку, відбулася урочиста церемонія відкриття курсу «Застосування сили». Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міноборони України.

 

Як зазначив у своєму зверненні до присутніх заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗС України полковник Василь Максименко, розбудова Українського війська відбувається за активної підтримки міжнародних партнерів та у відповідності до стандартів НАТО.

 

«Ось і канадські інструктори долучилися до литовських колег, які вже навчають наших військовослужбовців аспектам охорони важливих осіб та об’єктів. За два роки нашої співпраці реалізовано чимало вдалих задумів, а головне – створено цей навчальний центр та підготовлено кадровий ресурс, який стане фундаментом нового спеціального правоохоронного органу з підтримання правопорядку в Збройних силах України – Військової поліції. Наразі проект Закону України «Про Військову поліцію України» проходить процедури міжвідомчого погодження», – повідомив він.

 

Також він розповів про те, що певна кількість слухачів, які отримають нові знання та навички в межах цього курсу, залишаться інструкторами в навчальному центрі, а решта – посядуть штатні посади в структурних підрозділах служби.

 

Він також наголосив на тому, що підтримка партнерів стосується широкого спектру питань: «… це і фінансова підтримка навчального процесу, і адаптація учбових програм до реалій сьогодення. Все робиться для того, щоб слухачі отримали якісну базову і фахову поліцейську підготовку».

 

Для того, аби майбутні інструктори змогли навчати своїх підопічних адекватному реагуванню на сучасні ризики та загрози під час виконання службових обовязків, вони вичатимуть низку спеціальних дисциплін. Власне, упродовж наступних тижнів шістнадцять українських правоохоронців вивчатимуть методику дій у типових та екстремальних ситуаціях під час виконання службових обовязків на мирній території та в районах проведення бойових дій, а саме – як досягається виконання законних вимог військового правоохоронця. Окрім того, з ними проводитимуть заняття з тактичної медицини, питань дозованого застосування сили, досудового розслідування, тактико-спеціальних дій особового складу в складі підрозділу. Вивчатимуть також аспекти безпеки та виживання, тактику оборони, методи оборони та контролю зброї, покращать індивідуальне володіння вогнепальною зброєю.

 

Варто зазначити, що навчальну програму курсу було розроблено спільними зусиллями експертів Військової поліції та Департаменту розробки методично-навчальних планів збройних сил Канади та представників Військової служби правопорядку Збройних Сил України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ