Виконавча служба цього тижня демонтує львівський ресторан «Хутірець»

Львівський ресторан «Хутірець» на вул. Боднарській демонтують у п’ятницю, 29 грудня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник головного управління юстиції Львівщини Ярослав Жукровський.

«Щодо виконавчих дій по ресторану «Хутірець». Самочинно встановлена будівля ресторану відповідно до рішення суду буде демонтована! Ніхто не може бути над законом. Провокації не припустимі. Крапка. Завтра на 09:00 заплановані виконавчі дії», – написав Ярослав Жукровський.

Зазначимо, що кілька днів назад, 27 грудня, виконавча служба вже спробувала демонтувати незаконний ресторан. Тоді власники надали судовому виконавцю витяг із держреєстру майнових прав, у якому було вказано, що на тій ділянці стоїть не ресторан, а житловий будинок.

Згідно з рішенням суду, земельна ділянка на вул. Боднарській, 4 має бути приведена до попереднього стану через демонтаж незаконно зведеного ресторану. За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, власник ресторану «Хутірець» Роман Михайлів є керівником ТОВ ФК «Львів», а також власником низки приватних компаній, які працюють у сфері торгівлі і ресторанного бізнесу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ