Виконавчий комітет затвердив 6 рішень у сфері містобудування

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету ЛМР було затверджено 6 рішень у сфері містобудування щодо затвердження містобудівних умов та обмежень. Розгляд ще трьох рішень було перенесено для детальнішого вивчення.

 

Так, виконком затвердив такі рішення:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Шевко О. В. багатоквартирного житлового будинку на вул. Замарстинівській, 214.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гаражно-будівельним кооперативом «Щит» багатоповерхового гаража на вул. Б.- І. Антонича.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛМКП «Львівводоканал» мереж водопостачання та водовідведення на вул. Яловець, вул. Буковій і вул. Винниківській.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Галіндустрія» заводу з виробництва металевих меблів на вул. Земельній, 22 зі знесенням існуючих споруд.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «ДЮК ЛТД» житлового комплексу на вул. Малоголосківській.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Ніка Захід» складських приміщень на вул. Персенківці, 72.

Водночас було перенесено розгляд таких рішень:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Ножкіним В. В. магазину непродовольчих товарів на вул. Є. Патона, 33-А.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Озерна алея» спортивно-рекреаційного комплексу з житловими одиницями, підземним паркінгом та з об’єктами громадського призначення на вул. Володимира Великого, 2-А зі знесенням існуючої споруди.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Провесінь-Ю. М. М.» міні-ринку з підземним паркінгом на вул. Личаківській, 201.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ