Виконком затвердив зміни до міського бюджету на 2017 рік

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік. За словами Ліни Миколаїів, в.о. директора департаменту фінансової політики ЛМР, крім змін, що увійшли до проекту рішення, з міського бюджету Львова запропоновано виділити 374,4 тис. грн. Франківській районні адміністрації для забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків ТзОВ «Львівавтокомплектація», що на вул. Кульпарківська, 139, Наукова, 16, Володимира Великого, 16. Про це інформує ЛМР.

«До запропонованого рішення також необхідно включити додаткові пункти. Зокрема: збільшення обсягу державної субвенції для надання пільг і субсидій населенню у сумі 43, 973 тис. грн.; на виплату допомоги малозабезпеченим сім’ям зменшити субвенцію з державного бюджету на 37 млн. 501 тис. грн.

За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується провести перерозподіл субвенцій для надання державної підтримки особам з особливими освітянськими потребами, зокрема, у зв’язку із економією, яка склалася по заробітній платі, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів, пропонується перерозподілити ці кошти на придбання засобів корекції психо-фізичного розвитку.

Крім того, пропонується зробити перерозподіл коштів згідно Програми «Успішний вчитель»: у зв’язку із визначенням переможців, конкурсу 118 тис. грн спрямувати на дошкільну освіту і позашкільну освіту.

Згідно Програми військо-патріотичного виховання пропонується 199,8 тис. грн спрямувати у бюджет розвитку на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для кабінетів військової підготовки.

На забезпечення виплати заробітної плати в поточному році працівникам ПТУ пропонується збільшити видатки на 6 млн. 100 тис. грн., за рахунок економії, яка склалася.

Також на виконання програми забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків Кульпарківська,139 Наукова,16 Володимира Великого,16 пропонується збільшити видатки Франківській РА у сумі 374,4 тис. грн.

Та спрямувати 233,7 тис. грн. управлінню капітального будівництва для виконання рішень судів», – доповіла Ліна Миколаїв, в.о. директора департаменту фінансової політики ЛМР.

Відтак членами виконавчого комітету було підтримано це рішення.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ