Вільний театр «ОКО» – місце, сповнене радості та позитивних емоцій

Соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну» розпочав співпрацю із Вільним театром «ОКО», запросивши дітей учасників АТО на перегляд напрочуд цікавої інтерактивної забави «Хочу снігу», яка відбулася 14 та 15 січня 2017 року у ресторані «Де Манджаро».

 

Прекрасна гра акторів, дивовижна постановка дійства – занурили кожного глядача у справжню Різдвяну казку. Тут веселі овечки радо зустріли кожного  малюка, залучаючи їх до цікавого інтерактиву: діти створювали власними рученятами декоративні снігові гірлянди та теплі кульки, обрамлювали різноманітними сніговими візерунками вікна.

 

Жива музика та дзвінкоголосі співи акторів у супроводі чарівних дитячих голосків заполонили приміщення закладу, створивши повсюди неймовірно позитивних настрій. Кожна дитина, запрошена на цю цікаву забаву, особливо раділа з того, що є не просто глядачем дійства, але й активним його учасником, проявлячи свою творчість у творенні Різдвяної казки «Хочу снігу».

 

Керівництво Благодійного товариства «Мій тато захищає Україну» висловлює щирі слова вдячності талановитим акторам, які запросили до себе в гості діточок учасників АТО та подарували їм позитивні миті радості та щасливих емоцій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ