«Віртуози» вже 36-й рік запрошують до Львова

Тільки музика, тільки зірки. Гості з усього світу та найталановитіші українці, які вже підкорили західні п’ємонти. Цього року в рамках концертної програми «Віртуозів» у Львові виступлять Олег Криса, Софія Соловій, Жанна Микитка, Сюзанна Мате, Павел Верніков, Вадим Неселовський, ФархадБадалбейли, Андрій Війтович, Дмитро Онищенко, Дженіфер Грім та багато інших відомих музикантів. Про це інформують у відділі реклами та маркетингу Львівської філармонії.

Генеральний директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп зазначив, що у всьому світі класика користується великою шаною і навряд чи хтось дозволить собі сказати, що класику потрібно ліквідувати. «У нашій молодій державі ще не зовсім зрозуміли, як потрібно відноситися до культури та що таке – хороша класична музика. Але для цього і є фестиваль «Віртуози», – зазначив директор філармонії. – Він не може стати модерним та інтерактивним, бо не повинен зраджувати своїй традиції».

За словами генерального директора філармонії Володимира Сивохіпа, вже багато років фестиваль розпочинається в середині травня і закінчується в середині червня. На відкритті грає найкращий симфонічний оркестр Львова – Академічний симфонічний, на закритті – молодіжний INSO-Львів. «Наша філармонія – єдина в Україні, яка може похвалитися двома кращими симфонічними оркестрами, – зазначив Володимир Сивохіп і додав: – У програмі – ряд солістів щодня. Це і зіркові європейські імена, і українські митці, які стараються час від часу приїхати до Львова та показати свою майстерність. Цього року до нас приїдуть і Дмитро Онищенко, і Андрій Війтович з Лондону, і Жанна Микитка з Австрії, Софія Соловій з Риму. Це сузір’я справжніх віртуозів. У цьому традиція фестивалю. Чи повинні ми додавати щось нове? Можливо, потрохи».

З нового в програмі – цьогоріч у фойє філармонії до початку «Віртуозів» розташували виставку-інфографіку. «Це майже енциклопедія музичного життя Львова ХХ століття», – зазначив директор філармонії. Виставка охоплює життєві шляхи найвідоміших композиторів та виконавців від Станіслава Людкевича до Мирослава Скорика.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ