Внесено зміни до ухвали про надання ЛК «АТП-1» дозволу на закупівлю автобусів на умовах фінансового лізингу

Депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 22 березня № 3107 «Про надання ЛК «АТП-1» дозволу на закупівлю рухомого складу на умовах фінансового лізингу». Про це інформує прес-служба ЛМР. 

«Даним проектом ухвали передбачається надати ЛК «АТП-1» дозвіл на закупівлю рухомого складу у кількості 150 одиниць автобусів на умовах фінансового лізингу. Пропонований термін дії договору фінансового лізингу – 36 місяців.

Суть доповнень до цього питання полягає в тому, що було прийнято рішення придбати автобуси в лізинг у двох виробників. Один з них – це наш місцевий виробник, при обговоренні умов договору фінансового лізингу, наполягає на тому, що необхідно збільшити суму авансу з 30% до 50%. Це є цілком допустимо, як згідно норм закону про фінансовий лізинг, так і згідно з нормами інших документів, які врегульовують дане питання.

І наступне, ми говоримо про те, що у випадку необхідності зміни ціни предмета лізингу, у зв’язку із змінами валютного курсу, ми маємо на увазі зміну імпортних комплектуючих, які входять до виробництва автобусів, ми можемо переглянути вартість всього договору», – доповіла директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

«Ухвала має одну ціль – підтримати львівського товаровиробника, який, на превеликий жаль, на стандартних умовах не зможе виготовити автобуси. Тому, все, що вони можуть виготовити цього року, ми в них купимо. Тому, ця ухвала для цього потрібна», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 17 квітня на засіданні постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики поголи пропорцію придбання ЛК «АТП-1» 150 автобусів на умовах фінансового лізингу у двох виробників – 50 автобусів у ТОВ СП «Електронтранс» та 100 автобусів МАЗ, білоруського виробника.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ