Вперше на «Вікенд для закоханих» до Львова приїдуть учасники з Польщі

13-14 лютого до Львова завітають учасники проекту «Вікент для закоханих». Вже декілька років поспіль у Львові проводиться промоційно-туристичний проект «Вікенд для закоханих», який має на меті показати місто Лева як найромантичніше місто в Україні. Цього року проект розширив свої кордони і тепер участь у ньому бере польський Краків, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

У 2016 році проект проводиться разом з м. Краковом. За правилами проекту, учасники з м. Краків мали можливість взяти участь у конкурсі «Львів для закоханих». Для того, щоб перемогти, потрібно було дати найкращу відповідь на питання: «Чому День святого Валентина 2016 я хочу провести з коханою людиною у Львові?». Конкурс проводився на сайті інтернет-порталу «Краків відкритий для світу» (www.krakow.pl/otwarty_na_swiat).

 

За словами організаторів, відповіді надходили з різних міст: Краків, Замость, Рибнік, Ряшів, Бані Мазурскі, Наленчув, Пулави, Варшава, Лодзь, Забіежув, Машево, Згіеж, а також Львів, Стратавен (Шотландія), Брістол (Англія). Було обрано три найкращі історії. Переможцем конкурсу стала пані Йоанна Брильська з міста Наленчув. Саме вона разом зі своєю другою половинкою проведене День Валентина у Львові.

 

Для пари-переможця передбачена цікава програма: відвідування львівських музеї, проживання в одному з найкращих готелів в центрі міста «Вінтаж бутік готель», відвідування концерту «Lords of the sounds» та, звичайно, романтична вечеря в ресторані «Атлас».

 

Як повідомили у відділі промоції міста ЛМР, у свою чергу, львів’яни також матимуть змогу взяти участь у конкурсі та поїхати на вікенд до Кракова вже у травні цього року. Конкурс «Краків для львів’ян» буде проводитись на промоційно-туристичному порталі міста www.lviv.travel

 

Нагадаємо, проект проводиться вже з 2011 року. За правилами проекту, пари з різних міст України надсилали свої історії кохання. Пара, чия історія визнана найкращою, перемагала і отримувала в подарунок перебування у Львові у День закоханих.

 

У 2015 р. проект був трансформований у «Подаруй Львів своїм рідним». В учасників була можливість зробити подарунок своїм рідним. Для цього їм потрібно було подати історію своїх рідних та обґрунтувати, чому саме вони заслуговують на перемогу.

 

Програма перебування пари

13 лютого 2016 р.

Час Подія Адреса
13:00-14:00 Зустріч пари переможця. Поселення в готель «Вінтаж бутік готель» вул. Сербська,11
15:00 Пригощання в «Світі кави» пл. Катедральна, 6
16:00 Екскурсія у музей «Палаццо Бандінеллі» пл. Ринок, 1
17:00 Екскурсія на «Чудо поїзді» пл. Ринок, 2
18:00 Вільний час
20:00

 

Концерт симфонічного оркестру Lords of the Sound «Кінохіти: Love Story 2» у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької пр. Свободи, 28

 

14 лютого 2016 р.

Час Подія Адреса
09.00 Сніданок в готелі вул. Сербська,11
10:30 Катання на ковзанці пл. Ринок
12:00 Екскурсія «Львів – місто кохання»
14:00 Вільний час
15:00 Екскурсія в Художньо – меморіальний музей ім. Соломії Крушельницької вул.  С. Крушельницької, 23
16:00 Підняття на вежу Ратуші пл. Ринок, 1
18.30 Романтична вечеря у ресторані «Atlas» пл. Ринок, 45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ