В’язні «тридцятки» не скаржились прокуророві на умови утримання

Сьогодні, 29 вересня, прокурор Львівської області Юрій Квятківський здійснив особистий прийом засуджених, які відбувають покарання у Личаківській виправній колонії №30, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, на прийом звернулись троє засуджених установи з питань роз’яснення порядку виконання органами Державної виконавчої служби України додаткового покарання у виді конфіскації  майна. Серед іншого, в’язнів цікавив порядок оскарження вироку, постановленого судом, що розташований на тимчасово окупованій території Донецької області та можливості заміни невідбутої частини покарання більш м’яким.

Засудженим роз’яснено вимоги чинного законодавства, а також прийнято письмові звернення з даних питань. Звернень в’язнів щодо порушення їх прав на належні умови утримання в установі не надходило.

Водночас, прокурор області проінспектував умови утримання в’язнів в даній,  ознайомився з організацією роботи установи та перевірив дотримання вимог щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених осіб.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ