Вже на цих вихідних учасники АТО зможуть відпочити

З 7 лютого розпочинається новий заїзд рекреаційного проекту «Genesis». Протягом п’яти днів учасники АТО зможуть безкоштовно відпочити в пансіонаті «Славський», а також відвідати тренінги з саморозвитку, ходити в походи та покращувати свій фізичний стан на спеціальних спа-процедурах, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Genesis» – це рекреаційна програма для тих, хто брав участь в АТО та повернувся додому. Насамперед, такі люди потребують спокою та можливості зібратись із думками. Мета програми «Genesis» – дати їм цей простір для роздумів та пошуку себе», – розповів Олег Бакулін, координатор проекту.

 

Рекреаційний тур програми «Genesis» триватиме з 7 по 11 лютого в пансіонаті «Славський». На учасників очікує не тільки відпочинок в мальовничій туристичній базі, а й спортивні навантаження, цікаві екскурсії, також тренінги на теми «Як мотивувати себе досягати поставлених цілей та не здаватись перед труднощами мирного життя».

 

«Після першого заїзду ми отримали багато схвальних відгуків від учасників програми. Однак, поряд з тим, є багато спекуляцій стосовно заходів такого типу. Тому ми запрошуємо до співпраці журналістів, яким було б цікаво висвітлити перебіг проекту. Зголошуйтесь за телефоном 050-373-15-96», – додав Олег Бакулін.

 

Стежити за перебігом проекту можна на сторінці об’єднання «Свербивус» facebook.com/sverbyvus.org.ua.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ