Як скоротити час оформлення договору купівлі-продажу?

У регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області зазначають, що оформлення договору купівлі-продажу у територіальних сервісних центрах МВС є безкоштовним. Також посадовці запевняють, що працюють і над пришвидшенням оформлення купівлі-продажу, адже ця послуга є однією з найбільш затребуваних серед населення.«Тепер оформлення договорів купівлі-продажу у територіальному сервісному центрі м. Львова проводиться у вісьмох вікнах замість двох, і відповідно оформлення відбувається швидше ніж раніше. Часова планка по оформленню договору купівлі-продажу – до двох годин. Також у залі постійно знаходиться наш працівник, який консультує людей та надає зразки договорів. Зараз, у перші дні нововведення, ми слідкуємо за процесом і намагаємось відкоригувати проблемні питання, сподіваємось, що вже за декілька днів усе запрацює як налагоджений механізм і час оформлення купівлі-продажу ще скоротиться»,- зазначає Олександр Плашовецький, в.о. директора регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.

Договір купівлі-продажу можна заповнити заздалегідь у трьох примірниках, а оформити у будь-якому територіальному сервісному центрі в присутності адміністратора центру, який засвідчить особи учасників угоди на підставі їхніх документів, проведе відповідні перевірки по базах даних, а також проконсультує у незрозумілих питаннях. Ці процедури безкоштовні. Сплатити доведеться лише обов’язкові платежі, встановлені законом, в які входить перевірка автомобіля експертом, виготовлення свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків (у разі зміни).

Також для того, щоб пришвидшити процес оформлення договору купівлі-продажу у сервісному центрі МВС радять мати з собою вже готові копії документів, а також пройти експертний огляд транспортного засобу, щоб отримати відповідний акт, і вже після цього звертатись до працівника центру для укладення договору купівлі-продажу.
Документи, які необхідно надати:

  • Паспорт громадянина України (оригінал та копія);
  • Ідентифікаційний номер (оригінал та копія);
  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (облікова картка, якщо транспортний засіб знято з обліку(оригінал та копія);
  • При наявності – доручення (оригінал та копія).

Ксерокопії цих документів засвідчуються особистими підписами їх власників та написом «Згідно з оригіналом».
Після оформлення договору його реєструють і кожна зі сторін договору отримує по одному примірку, третій примірник залишається у сервісному центрі.
Відповідно до чинного законодавства відповідальність за зміст договору та його виконання покладається на осіб, які його заповнюють, і разі виникнення суперечок, працівник сервісного центру МВС, в присутності якого було укладено договір, не несе відповідальності.

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ