Якість газу в оселях мешканців Львівщини відповідає нормі

На Львівщині здійснили перевірку газу, що надходить в оселі мешканців. Її ініціювали департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА спільно із ПАТ “Львівгаз”. Про підсумки перевірки розповіли у п’ятницю, 24 лютого, під час прес-конференції: “Якість газу в оселях мешканців Львівщини: підведення підсумків”. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

“Як показали результати перевірки –  газ, який надходить в оселі мешканців Львівщини, абсолютно відповідає вимогам та стандартам якості, що діють в Україні”, – розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук.

 

До слова, відповідно до вимог держстандарту –  норма теплоти згоряння газу має становити не нижче 7600 ккал/куб м.

 

За словами голови правління ПАТ “Львівгаз” Юрія Войсовича, аналіз проб газу, що надходить в оселі мешканців Львівщини, проводили у лабораторії в Івано-Франківську. Загалом до процесу перевірки залучили незалежних експертів та громадськість.

 

Також, як повідомив Юрій Войсович, в Україні у майбутньому споживання газу планують обліковувати по-новому. Відтак українці платитимуть не за об’єм спожитого газу, а за його калорійність (кількість калорій, що отримав споживач). Інформацію про пропорційність кубометрів та кілокалорій вказуватимуть у спеціальній колонці у квитанціях про оплату.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ