Якщо погода сприятиме, на дорогах Львова продовжать проводити поточний ямковий ремонт

До Великодня впорядковують дороги, тротуари, здійснюють поточні ямкові ремонти у всіх районах Львова. Про це інформують у ЛМР.

«Ми завершили ямкові ремонти на вул. Тунельній, вул. Винниці, вул. Ковча, вул.Пстрака, плануємо до Великодня провести на вул. Щурата, вул.Величковського, вул.Шевченка», – повідомив голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

«До кінця тижня ми плануємо завершити ліквідацію гостро-аварійних ям на вул.Листопадового Чину, вул.Словацького, вул.Університетській», – зазначив заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

«Ми завершили поточні ямкові ремонти дороги на Білогорщу, на вул.Широкій-Сяйво, вул.Левандівській, вул. Курмановича, вул.Любінській, вул.Петлюри. До Великодня плануємо провести ямкові ремонти вул.Яворницького та вул. Стороженка», – повідомила голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах.

«Ми завершуємо поточні ямкові ремонти вул.Драгана, вул.Скрипника, вул.Пасічної, вул.Дж.Вашингтона. Плануємо розпочати роботи на вул.Хуторівка, вул.Зеленій та вул.Луганській», – зазначила голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

«До Великодня ми завершуємо ямкові ремонти магістральних доріг – вул.Наукова, вул.В.Великого, вул.Любінська, вул.Кульпарківська, вул.Антоновича, вул.Княгині Ольги, вул.Героїв УПА, вул.Стрийська, вул.Сахарова», – повідомив голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида.

«Ми провели ямкові ремонтні роботи вул.Зеленої (1550 м), вул.Дж.Вашингтона (320 м), вул.Пасічної (110 м) та на інших 27 вулицях (327 м). Зараз ми очищуємо дощоприймачі та продовжуємо поточні ямкові ремонти», – зазначили у Личаківській районній адміністрації.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ