Яніка Мерило та Павло Шеремета поспілкуються з львів’янами про інновації

24 березня у Львові відбудеться зустріч-обговорення з Янікою Мерило та Павлом Шереметою на тему «Розвиток екосистеми підприємництва та інновацій у Львові».

«Критично важливою умовою зростання економіки країни є створення сприятливих умов для підприємництва і впровадження інноваційних рішень, які покращують якість життя, ведення бізнесу і взаємини з державою. Тож запрошуємо до обговорення розвитку інноваційного середовища Львова на зустрічі,  адже всім відомо, що зміни на краще не відбудуться без ініціативності громадян і безперервного прагнення до вдосконалень. Давайте розвивати інноваційне середовище Львова разом», – закликають організатори.

Павло Шеремета – радник міського голови Львова, заступник голови Глобальної ради з питань України на Світовому Економічному Форумі в Давосі, партнер Інституту стратегій «Інспіра», а також член дорадчих рад Фонду Богдана Гаврилишина і Бізнес-школи ІПМ (Мінськ), екс-президент «Kyiv School of Economics», викладач стратегій і лідерства у кращих бізнес-школах багатьох країн світу.

Яніка Мерило – член ради директорів профільної спільноти українських бізнес-ангелів, радник голови комітету закордонних справ Парламенту Естонії, фахівець з питань ангельських інвестицій, інформаційного суспільства, керуючий директор Української Асоціації Венчурного Капіталу і Прямих Інвестицій (UVCA) та експерт Агентства електронного уряду України.

Захід відбудеться в iHUB Lviv, що на вул. Замкненій, 9. Початок – о 18.00 год.

Деталі – за посиланням: https://www.facebook.com/events/177444989306490/.

Участь для журналістів – безкоштовна.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ