Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю відвідали понад 200 осіб

У ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю, що його організовував міський центр зайнятості, взяли участь представники 24 підприємств, організацій  Львова, які запропонували понад  150 вакансій за 45 різними професіями та спеціальностями. Відтак, за результатами співбесід попередньо підібрали для працевлаштування 38 осіб, а також досягли домовленості про стажування з подальшим працевлаштуванням 32 особи.

Як повідомили у міському центрі зайнятості, такий захід проводиться уже не вперше. Неабиякий інтерес він викликає не тільки серед людей з інвалідністю, які бажають працювати, а й серед роботодавців міста.

 

Ярмарок відвідали понад 200 осіб. Під час заходу усі охочі мали змогу ознайомитись з інформацією про професії та спеціальності, актуальні на ринку праці та з послугами державної служби зайнятості, отримати консультації фахівців центру.

 

За результатами проведених співбесід попередньо підібрали для працевлаштування 38 осіб, а також досягли домовленості про стажування з подальшим працевлаштуванням 32 особи, працедавцями було отримано 75 резюме.

 

Роботодавці детально розповіли про умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу та відпочинку, умов та охорони праці.

 

Підсумком проведення ярмарку було опитування відвідувачів з метою удосконалення проведення наступних ярмарків. Учасники ярмарку вакансій підтвердили необхідність проведення подібних заходів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ