Яскравий квітень у Львівському органному залі

Два оркестри, два хори, шість органістів, троє піаністів, троє скрипалів, а також віолончеліст із Британії та дириґент зі США – усі вони гратимуть на сцені Львівського органного залу в квітні.

 

На квітень у Львівському органному залі заплановані 27 концертів. На меломанів чекає багато органу, масштабні симфонічні полотна, камерна інструментальна та вокальна музика.

 

«Другий весняний місяць в Органному буде багатим на виступи запрошених музикантів. 14 квітня із Києва романтичну камерну програму привезе скрипалька Наталія Гордєєва. 21 квітня на сцені виступить віолончеліст із Великобританії Джейкоб Шоу разом із Ukrainian Festival Orchestra. 27 квітня швейцарский дует Innovation Duo гратиме витончений репертуар для двох скрипок. Також наприкінці місяця до Львова знову завітає головний гостьовий дириґент Органного залу Теодор Кухар (США). Під його керівництвом Ukrainian Festival Orchestra and Choir 26 квітня виконають твори американського композитора Річарда Моріарті та оркестрову сюїту №3 Петра Чайковського.

 

Ще один симфонічний концерт відбудеться 18 квітня. Львівський камерний оркестр «Академія» гратиме твори Баха, Брукнера і Пуленка в пам’ять про видатного органіста, піаніста та педагога Самуїла Дайча.

 

На початку квітня відбудуться великі концерти духовної музики: «Stabat Mater» Перґолезі у виконанні солістів Органного залу, «Реквієм» Моцарта в інтерпретації Хору Верьовки та органні концерти Олени Мацелюх і Надії Величко. Протягом місяця солістки Органного дивуватимуть слухачів цікавими програми: «Французькою музикою», «Органом при свічках», «Токатами і дзвонами» «Романтичною органною музикою», «Бахом–Вівальді». Свої сольні органні концерти зіграють Юлія Ландау з Києва, Петро Сухоцький з Луцька, та органіст із Франції П’єр Зеворт (свій концерт він зіграє уночі!).

 

На традиційних ланч-концертах, які проходять кожної неділі о 14 годині, цього місяця гратимуть органістки з Ужгорода Ольга Чундак та Наталія Лендєл, хмельничанка Наталія Молдован та львів’янки Меланія Макаревич (фортепіано) й Олена Мацелюх (орган)»,- зазначають організатори.

 

Органний зал також підготував безкоштовний концерт органної музики для людей із вадами зору, а також усіх охочих із особливими потребами, він відбудеться 17 квітня.

 

Поціновувачів гарного вокалу Органний зал запрошує на «Музику бароко» та «Вечір романсів» від баритона Владислава Тлуща.

 

Про Львівський будинок органної і камерної музики:

 

Львівський органний зал має 30-річну історію проведення концертів. Зал відомий своєю чудовою акустикою та органом чеської фірми Rieger-Kloss. Щомісяця в Органному залі відбувається більше 20 виступів. Це і концерти солістів Органного залу, і запрошених музикантів з різних міст України та з-за кордону. Тільки цього сезону гостями залу стали світові зірки класичної музики: піаніст Вадим Холоденко, скрипалі Корі Церовшек та Ноа Бендінкс-Белглі, диригент Теодор Кухар.

 

Органні речиталі, камерна інструментальна та вокальна музика, симфонічні оркестри та хори можна почути зі сцени цього залу. Організатори відкриті до проведення соціальних заходів, наприклад, концерти класичної музики для найменших та для людей з вадами зору.

 

Органний зал знаходиться за адресою Львів, вул.С.Бандери, 8.

Квитки можна придбати:

– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235

– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/networkКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ