З обласного бюджету виділено майже 1 млн гривень учасникам АТО, їх родинам та сім`ям Небесної Сотні

З обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділено 997,7 тис грн. Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.

 

За словами директора департаменту Олега Демківа, на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні скеровано 127,8 тис грн. Загалом зазначену допомогу в області цьогоріч отримають 207 родин на суму 6 млн 616,4 тис грн, з яких вже профінансовано 6 млн 300,8 тис грн.

 

Крім того, одноразову адресну допомогу по 3 тис грн отримають 148 воїнів із числа демобілізованих із зони АТО, а щомісячні соціальні виплати – 166 дітей по 2,5 тис грн.

 

На відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, на послуги зв’язку родинам Героїв Небесної Сотні виділено 0,9 тис грн.

 

Зазначені кошти будуть розподілені та скеровані департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації за належністю.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ