З площі Святого Юра у Львові відселять два будинки

У Львові затвердили міську цільову програму з відновлення Святоюрського комплексу. Про це повідомляє кореспондент «Вголос».

 

Зокрема, в програмі передбачене забезпечення відселення мешканців з площі Святого Юра.

 

«На сьогоднішній день на земельній ділянці загальною площею 0,1295 га (надалі – ділянка № 1) на вул. Листопадового Чину, 28 розташовано технічний будинок радіостанції та будинок трансформаторної підстанції ТП 370, на які відповідно до інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно зареєстровано право державної власності Концерну РРТ Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Зазначений об’єкт забезпечує роботу державних програм, розвиток мережі цифрового мовлення, ремонт телевізійної та радіорелейної техніки, перевірку, повірку і ремонт комплексу вимірювальної техніки та обладнання всіх об‘єктів Львівської філії Концерну РРТ»,- йдеться у рішенні.

 

«На земельній ділянці площею 0,0339 га (надалі – ділянка № 2) розміщено обладнання з обслуговування телекомунікаційних вузлів системи телебачення, радіо мобільного та інтернет зв’язку засобами волоконно-оптичних та кабельних ліній зв’язку; окрім цього, на ній розміщено вузлову станцію мобільних операторів зв’язку Київ – Львів – Відень – Лондон та інше обладнання державних установ, організацій та Львівської філії Концерну РРТ. Окрім цього, з ділянки № 1 на ділянку № 2 прокладено 7 кабелів живлення 380 Вт та понад 16 труб Ø100 мм, по яких проходять оптичні кабелі та кабелі зв’язку.

 

Для перенесення комунікацій та телекомунікаційного обладнання з ділянки № 2 на ділянку № 1 необхідно розробити робочий проект на проведення перенесення, спорудити телекомунікаційну шафу та технічне приміщення із системою кондиціонування, у якому би розмістилось усе обладнання, яке на сьогодні знаходиться на земельній ділянці № 2. Орієнтована вартість робіт складає 350,0 тис. грн»,- зазначили у рішенні сесії.

 

Орієнтований термін реалізації Програми – 3 роки. Для реалізації цієї Програми на період з 2017 року до 2020 року потрібно орієнтовно 8 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ