З початку 2016 року 6700 людей вперше отримали водійські посвідчення на Львівщині

У регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області підрахували скільки нових водіїв цього року з’явилось на дорогах Львівщини, а також кількість наданих послуг, які пов’язані з реєстрацією, перереєстрацією, зняттям з обліку автомобілів, котрі були проведені у сервісних центрах МВС з початку року. 

З початку 2016 року 6700 людей вперше отримали водійські посвідчення на Львівщині. Стати водіями спробували більше 11 тисяч людей, однак багатьом не вдалось вдало скласти теоретичний чи практичний іспит з першого разу. Відсоток складання іспитів з першого разу становив 59,7 %.
Загалом, враховуючи процедури обміну та відновлення, видано 13700 посвідчень водія.
«Показник у майже 60 відсотків складання іспитів з першої спроби є нормальним. Атестаційна комісія дуже старанно та уважно переглядає результати як теоретичних, так і практичних іспитів, адже ми не можемо дозволити собі випускати на дороги людей, які не мають достатньо навиків для безпечної їзди. Статистика ДТП показує, що найчастіше винуватцями дорожніх аварій є особи зі стажем водіння до одного року. Саме тому іспити приймають відповідально та відповідно до усіх вимог»,- зазначає Олександр Плашовецький, в.о. директора регіонального сервісного центру МВС у Львівській області
Протягом першого кварталу 2016 року працівники сервісних центрів МВС у Львівській області здійснили більше 17300 операцій, пов’язаних з реєстрацією, перереєстрацією та зняттям транспортних засобів з обліку. Однак бувають випадки, коли адміністратори сервісних центрів вимушені відмовити відвідувачу в наданні послуги, а натомість викликати працівників поліції, адже протягом трьох місяців вдалось виявити 11 випадків підроблення документів, а також 8 автомобілів з підробленими номерами кузова чи агрегатів та 2 транспортні засоби, які знаходились у розшуку.
«Кількість наданих операцій в порівнянні з тим же періодом за минулий рік зросла майже на 20 відсотків. Це свідчить про збільшення швидкості надання послуг. Швидкість та якість – два наших головних завдання»,- наголосив Олександр Плашовецький.
«Також на прикладі виявлених підроблених документів та номерів автомобілів вкотре хочу наголосити на важливості офіційного оформлення купівлі-продажу транспортних засобів, адже якщо б люди, які купляли автівки, котрі мали порушення, придбали їх за дорученням – вони мали б проблеми з законом у майбутньому, а завдяки експертному огляду їм вдалось вберегтись від таких ризиків»,- додає в.о. директора регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.
Нагадаємо, що у Львівській області діють сім територіальних сервісних центрів, які знаходяться за адресами:

ТСЦ 4641 м. Львів, вул. Д. Апостола, 11
ТСЦ 4642 м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 64
ТСЦ 4643 м. Золочів, вул. Львівська, 50
ТСЦ 4644 м. Самбір, вул. Східна, 216
ТСЦ 4645 м. Стрий, вул. Коссака, 11
ТСЦ 4646 м. Червоноград, вул. Козацька, 2
ТСЦ 4647 м. Новояворівськ, вул. Зелена, 3КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ