З початку року на Львівщині виявили більше півсотні нелегалів

Від початку операції «Мігрант» правоохоронці виявили у Львові та на території області тринадцятьох нелегальних мігрантів та 51 порушника законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

З них 47 осіб працівники регіональних підрозділів Державної міграційної служби України притягнули до відповідальності за ст.203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), двох за ст.204 (порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів) та ще двох за ст.205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) КУпАП.

Направлено 37 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження та 14 подань про заборону в’їзду іноземцям та особам без громадянства в Україну. Щодо ще 65 іноземців, котрі перебувають на території України направлені подання про скорочення їм строку тимчасового перебування у нашій державі.

Нагадаємо, операція під умовною назвою «Мігрант» на Львівщинірозпочалась 26 жовтня і триватиме до 24 грудня. Метою відпрацювання єзапобігання та протидія нелегальній міграції та іншим порушеннямзаконодавства України в міграційній сфері.

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ