Заїзд приватного транспорту на територію кладовищ заборонено

З нагоди Великодніх свят – 8-9 квітня, мешканцям, які мають поховання на цвинтарях Львова, нагадують – заїзд легкового транспорту на територію цвинтарів заборонено. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Згідно з законодавством, заборонено заїзд приватного транспорту на територію кладовищ. Тому ми просимо мешканців про це пам’ятати, особливо 8-9 квітня, і не створювати незручності людям, які прийшли відвідувати родинні поховання.

Заїзд на легкових автомобілях буде дозволений з 15.00 год до 18.00 для відвідування родинних поховань людям з інвалідністю та особам похилого віку, які не здатні пересуватися самостійно і потребують перевезення їх на автомобільному транспорті», – повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР.

Нагадаємо, у зв’язку зі збільшенням кількості пасажирів, які прямуватимуть до міських кладовищ під час Великодніх свят та з метою полегшення доїзду громадян до місць поховань їх родичів та близьких, в управлінні транспорту Львівської міської ради у роботу пасажирського транспорту внесли зміни.

Зокрема, у період 8 – 9 квітня та 14 – 15 квітня буде збільшено кількість автобусів на маршруті № 55, який курсує до Голосківського кладовища – до 4 одиниць.

Маршрут автобусів № 38 продовжено до Сихівського кладовища.

А також буде збільшено кількість тролейбусів № 11 (пл. Петрушевича – Сихівське кладовище) до 4 одиниць.

Усі автобуси на цих маршрутах курсуватимуть відповідно до затвердженого розкладу руху.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ