За дезертирство прикордонника на Львівщині покарали піврічним перебуванням у дисбаті

За дезертирство прикордонника на Львівщині покарали піврічним перебуванням у дисбаті

Кінолог-прикордонник, який самовільно залишив на декілька місяців військову частину, покарали переведенням у дисциплінарний батальйон на півроку.

Сокальський районний суд Львівської області визнав винним військовослужбовця військової частини Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України (самовільне залишення військової частини без поважних причин, вчинене в умовах особливого періоду), інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Старший солдат Д. з метою тимчасово ухилитись від несення обов’язків військової служби на початку вересня 2015 року самовільно покинув територію військової частини і декілька місяців не з’являвся на службу.

Обвинувачений визнав свою вину повністю і звернувся до суду із проханням пом’якшеного покарання, оскільки дезертирував з військової частини з певних причин.

Суд врахував всі обставини і призначив військовослужбовцю покарання –  6 місяців перебування в дисциплінарному батальйоні.

Нагадаємо, тримання в дисциплінарному батальйоні — кримінальне покарання для військовослужбовців, яке призначається лише за військові злочини на термін від півроку до двох років. Дисбат є альтернативою позбавлення волі для військовослужбовців з полегшеними умовами відбування.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:30, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0