За минулий рік на «Гарячу лінію міста» надійшло понад 76 тис звернень щодо аварійних ситуацій

У відділ «Гаряча лінія міста» торік надійшло 76 376 повідомлень про аварійні ситуації, що у порівнянні з 2015 роком, більше на 14%. Про це розповіла директор департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик під час презентації звіту роботи адміністративно-господарського управління у 2016 році, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Основні питання – це житлове господарство (56%), питання несправності ліфтів (6,9%), питання благоустрою (10,6%), питання транспорту (7,9%). Якщо проаналізувати динаміку, то ми бачимо збільшення по напрямку теплопостачання, питання вивозу сміття, стану доріг і питання водопостачання. Щодо скарг – тут зменшилися претензії щодо стану сходових кліток, газопостачання, прибирання прибудинкової території, також прориви каналізації у будинках та квартирах», – розповіла директор департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик.

 

За словами очільниці, у відділі «Гаряча лінія міста» функціонує система моніторингу, яка дозволяє контролювати роботу кожного оператора, аналізувати завантаженість, а також відслідковувати кількість прийнятих і втрачених дзвінків. Це дозволяє оперативно приймати рішення про планування робочого графіку працівників.

 

Загалом за минулий рік працівниками «Гарячої лінії міста» було опрацьовано 254 тис. телефонних звернень. Це на  28 121 звернень більше, ніж у 2015 році (у 2015 році їх надійшло 226 102).

 

Нагадаємо, в середньому оператор відділу «Гаряча лінія міста» щоденно опрацьовує  706  звернень.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ