За минулу добу на Львівщині знайшли 3 артснаряди, мінометну міну та ручну гранату

Як інформує обласний департамент з питань цивільного захисту, 18 квітня о 10:20 год. у с. Чишки Буського району, під час проведення земляних робіт в полі, виявлено ручну гранату часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.
Також 18 квітня о 14:30 год. у с. Дітківці Бродівського району, під час прогулянки в лісовому масиві, виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Орім цього, 18 квітня о 15:20 год. поблизу с. Великі Грибовичі Жовківського району жителем села в місцевій водоймі виявлено артилерійський снаряд та мінометну міну часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

Також 18 квітня о 16:45 год. у смт. Брюховичі Львівської міської ради місцевим жителем, під час прогулянки в лісі, виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ