За минулу добу на Львівщині знайшли 3 артснаряди, ручну гранату та протипіхотну міну

Як інформує обласний департамент з питань цивільного захисту, 28 березня о 09:45 год. у с. Почапи Золочівського району, під час проведення земляних робіт в полі (200 м від житлових будинків) виявлено 75-мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) для вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу встановленим порядком.

28 березня о 11:43 год. у м. Червонограді на вул. Промисловій, б/н (100 м від дачних будинків), під час проведення земляних робіт, виявлено 50 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) для вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу встановленим порядком.

28 березня о 12:00 год. у с. Шнирів Бродівського району під час проведення земляних робіт у полі (200 м від житлових будинків), виявлено ручну гранату РГД-40 часів ІІ Світової війни. Подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) для вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу встановленим порядком.

 28 березня о 18:20 год. у м. Львові на вул. Шевченка, 313 (100 м від будівель) під час проведення земляних робіт виявлено 125-мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) для вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу встановленим порядком.

28 березня о 18:36 год. у с. Мощана Жовківського району випадковим перехожим у полі (50 м від автобусної зупинки та 100 м від залізничної колії) виявлено протипіхотну міну часів ІІ Світової війни. Подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) для вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу встановленим порядком.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:10, середа, 21 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:55, середа, 21 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0