За минулу добу на Львівщині знайшли три артснаряди

Як інформує обласний департамент з питань цивільного захисту, 13 квітня о 13:17 год.  у смт. Брюховичі Львівської міської ради місцевим жителем, під час прогулянки в лісі (50 м від житлових будинків), виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Окрім цього, 13 квітня о 17:40 год.  у с. Перемисловичі Сокальського району під час проведення робіт на присадибній ділянці (50 м від житлових будинків), виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Також 13 квітня о 19:54 год. поблизу с. Стрілковичі Самбірського району під час проведення земляних робіт в полі (700 м від житлових будинків), виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ