За останню добу зафіксували чотири випадки незаконного переміщення зброї

Загалом митники вилучили газовий пістолет, 18 патронів калібру 9 мм для проведення газової стрільби з бойовою головкою червоного кольору, ніж, чотири магазини до АК-74 та пневматичну гвинтівку.

Газовий пістолет та набої до нього знайшли у громадянина Чехії, який прямував у приватну поїздку з Республіки Польща в Україну через пункт пропуску «Краковець-Корчова» смугою руху спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду транспортного засобу в митників виникла підозра щодо переміщення товарів, на які встановлені заборони чи обмеження. Тож під час поглибленого огляду в салоні автомобіля, в сумці вони знайшли пістолет з набоями.

Нормами п.2 ч.1 ст. 196 Митного кодексу України встановлено, що не можуть бути пропущені через митний кордон України товари, на пропуск яких відповідно до закону потрібні дозволи інших державних органів, за відсутності цих дозволів. Згідно з наказом МВС України від 21.08.1998 року № 622 «…вогнепальна мисливська зброя, бойові припаси до неї, пневматична, холодна зброя, пристрої та зазначені патрони громадянами України перевозяться через державний кордон України на підставі дозволів на право перевезення зброї, які видаються МВС України, ГУМВС, УМВС.»

Інші заборонені до переміщення через митний кордон України предмети працівники митниці виявили під час митного контролю поштових відправлень, які надійшли в Україну зі США та Німеччини.

За всіма фактами, за ознаками статтей 471, 473 Митного кодексу України, складено протоколи про порушення митних правил. Зброю вилучено.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ