Затверджено список учасників АТО, які подали документи на отримання земельної ділянки під дачне будівництво за межами Львова

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про затвердження списку осіб – учасників антитерористичної операції, які подали у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій документи на отримання земельної ділянки під дачне будівництво за межами м. Львова». Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Сьогодні на розгляд виконавчого комітету було винесено рішення не про розподіл земельних ділянок, а про затвердження списку громадян, які звернулися в Центр надання послуг учасникам бойових дій на отримання земельної ділянки під дачне будівництво за межами м. Львова.

Відповідно до процедури, ми затверджуємо списки і передаємо в обласну державну адміністрацію, яка розглядає питання розподілу і виділення земельних ділянок.

Затвердження цього списку відбувається згідно з Програмою, яка діє у Львові з квітня 2015 року, згідно ухвали № 4520. Це Програма, яка регулює забезпечення учасників АТО одноразовою матеріальною допомогою на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн., регулює квартирні питання і виділення земельних ділянок», – доповів Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту ЛМР.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ