Затверджено зміни до міського бюджету на 2017 рік

На сесії Львівської міської ради депутати проголосували за ухвалу про внесення змін до міського бюджету Львова на 2017 рік. У рішенні передбачено виділити з міського бюджету Львова 374,4 тис. грн. Франківській районні адміністрації для забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків, що на вул. Кульпарківській, 139, Науковій, 16, Володимира Великого, 16. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

За словами Ліни Миколаїв, в.о. директора департаменту фінансової політики ЛМР, відповідно до розпорядження КМУ від 18.10.2017 № 783-р «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році» зменшується обсяг освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на суму 15816,9 тис. грн.

 

Відповідно до розпоряджень ЛОДА від 16.11.2017, 20.11.2017 та від 27.11.2017 збільшується обсяг субвенції з державного та обласного бюджетів для міського бюджету м. Львова на суму 23290,0 тис. грн., у тому числі з державного бюджету:

 

– на погашення різниці в тарифах на оплату житлово-комунальних послуг. Загальний обсяг субвенції збільшується на 16 816,7 тис. грн. (збільшується обсяг спеціального фонду на 17 322,0 тис. грн. та зменшується обсяг загального фонду на 505,3 тис. грн.);

 

– на надання пільг і субсидій населенню на оплату житлово- комунальних послуг – збільшується на суму 43 973,4 тис. грн.;

 

– на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомоги по догляду за інвалідами – зменшується на 37 501,5 тис. грн.;

 

– з обласного бюджету Львівської області для відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, на послуги зв’язку родинам Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – збільшується на суму 1,4 тис. грн.

 

За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2017 рік, у тому числі:

 

1) управлінню капітального будівництва збільшити видатки на виконання рішень судів на виплату заробітної плати працівникам за вересень та жовтень поточного року, нарахувань на зарплату та судового збору на суму 425,1 тис. грн. за рахунок зменшення видатків, передбачених виконавчому комітету Львівської міської ради на виконання рішень судів;

 

2) здійснити перерозподіл видатків на оплату праці органам місцевого самоврядування в сумі 2000,0 тис. грн. та збільшити видатки на суму 4958,4 тис. грн. за рахунок зменшення видатків на виконання рішень судів в сумі 3958,4 тис. грн. та обслуговування боргу в сумі 1000,0 тис. грн.

 

3) за пропозиціями управління освіти пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених в міському бюджеті м. Львова на 2017 рік, у тому числі:

 

– відповідно до прийнятих змін до постанови КМУ від 15.11.2017 № 863 субвенцію з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 1648,1 тис. грн. пропонується спрямувати для придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для загальноосвітніх навчальних закладів у зв`язку з невикористанням коштів на заробітну плату та нарахування на зарплату за січень-серпень поточного року.

 

– у зв`язку із визначенням переможців конкурсу «Успішний вчитель» пропонується здійснити перерозподіл коштів в сумі 1118,0 тис. грн., передбачених на виплату грошову винагороду. До визначення переможців конкурсу кошти були заплановані для загальноосвітніх шкіл. Для виплати грошової винагороди педагогам дошкільним навчальним закладам – збільшити на суму 807,5 тис. грн та позашкільним навчальним закладам – збільшити на суму 310,6 тис. грн.;

 

– на виконання Програми військово-патріотичного виховання пропонується кошти, передбачені в загальному фонді в сумі 199,8 тис. грн. передати в бюджет розвитку для придбання наметів для 6-ти опорних пунктів, які розміщені у загальноосвітніх школах м. Львова в кожному районі по одному. – для забезпечення виплати заробітної плати до кінця поточного року педагогічним працівникам професійно-технічних училищ, які викладають професійні предмети, пропонується збільшити видатки на суму 6 100,0 тис. грн. за рахунок економії коштів на заробітну плату працівник садочків та шкіл, яка виникла у зв`язку із закриттям груп в окремих дошкільних закладах на період проведення ремонтних робіт, а також об`єднання груп у дошкільних навчальних закладах в період оздоровлення. – на виконання Програми надання фінансової підтримки дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам приватної форми навчання пропонується видатки, передбачені в загальному фонді міського бюджету м. Львова в сумі 97,0 тис. грн. передати в бюджет розвитку для придбання інтерактивної дошки для ДНЗ «Золотий ключик»

 

4) На виконання Програми забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків на вул. Кульпарківській, 139, вул. Науковій, 16 та вул. Володимира Великого, 16, на виконання гарантійного листа Львівської міської ради до ПрАТ «Львівобленерго» пропонується передбачити Франківській районній адміністрації видатки в сумі 374,4 тис. грн. для погашення заборгованості перед ПрАТ «Львівобленерго» за спожиту електричну енергію мешканцями гуртожитків.

 

5) За рахунок повернення до спеціального фонду міського бюджету м. Львова позичальниками раніше наданих кредитів в сумі 971,5 тис. грн. пропонується збільшити фінансування Програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких громадян м. Львова (розпорядник коштів – департамент житлового господарства та інфраструктури).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ