Завершується конкурс на назву системи електронного квитка у Львові

За декілька днів завершується термін надходження пропозицій на конкурс найкращої назви системи електронного квитка у Львові. Від містян уже надійшло понад 200 варіантів назв. Охочі долучитися до конкурсу можуть запропонувати свою назву ще до 15 лютого. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Вже у кінці березня львівський електронний квиток отримає свою назву. Аби визначитись із найкращими, після завершення прийому пропозицій триватиме обговорення з представниками громадськості, оцінка їх конкурсним комітетом і онлайн голосування.

 

«На сьогодні ми отримали вже понад 200 пропозицій назви електронного квитка, Крім того, надійшло дуже багато фахових пропозицій щодо зовнішнього вигляду і системи роботи квитка. Чимало людей зацікавленні, щоб квиток був платіжним засобом у всіх видах транспорту і навіть у приміських електричках.

 

Щодо назви, то найбільше пропозицій надійшло з назвою «Левчик», «Leo Card», «Карта Лева» і «Щасливий квиток». Але й багато оригінальних, таких як: «Зайчик», «Файно їду», «Їздунець», «Подорожуй вільно», «Карта батяра», «Лелека», «Бузьок карта», «Равлик»,  – розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

 

Переможець конкурсу отримає приз – річний електронний квиток під номером 1 на весь транспорт Львова.

 

Нагадаємо, що умови конкурсу прості: назва повинна містити не більше двох слів і викликати позитивні емоції. Вона не повинна асоціюватися з відомими брендами і нести негативний відтінок, а також не містити власних назв. Залишити свої пропозиції можна за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5BCNXOUx8sUCaY4FEhd4Fgo8ZfeQy-wGqlTKDaqWkWCSeUQ/viewform, або на сайті міськради.

 

Довідка

Електронний квиток – це автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті (АСОП), яка повинна забезпечити прийом оплати за проїзд та облік пасажирів. АСОП впроваджуватиметься майже одночасно на всьому громадському транспорті міста, який охоплює електротранспорт та автомобільний пасажирський транспорт міста.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ