Завтра на маршрут виїде 6-тий капітально відремонтований тролейбус

Завтра, 14 жовтня, на маршрут виїде 6-ий капітально відреставрований та модернізований тролейбус моделі «Шкода 14 Тр» з бортовим номером 569. Усі роботи проведено за проектом та інженерними розрахунками, здійсненими на базі вагоно-ремонтної майстерні ЛКП «Львівелектротранс». Про це інформує ЛМР.

Зокрема, у рамках проекту оновлення трамваїв та тролейбусів, який стартував минулого року, уже вдалося відновити 6 тролейбусів та 5 трамваїв.

«Зараз також триває відновлення і модернізація шостого трамвая, який уже невдовзі поповнить трамвайне депо міста. Повна модернізація передбачає ремонт крісел, цілковиту заміну підлоги, заміну шиб на тоновані, що відповідають сучасним стандартам, відновлення та фарбування поруччя, монтаж світлодіодних ламп для рівномірного освітлення салону, ремонт системи обігріву салону, модифікацію форми кабіни водія, а також обшивка кузова довговічним алюмо-композитним матеріалом.

Вартість ремонтних робіт одного транспортного засобу становить орієнтовно 650 тис. грн», – розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації ЛКП «Львівелектротранс».

Перші 50 кілометрів відреставрований тролейбус курсуватиме на нескладному 3-му маршруті, а згодом повернеться на свій рідний 12-ий маршрут.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ