Завтра у Львів з аеропорту Мілану прибуде перший літак

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова з бізнес-девелопером італійської авіакомпанії «Ernest Airlines» Чаді Ал Теннером, під час якої обговорили відкриття нового авіарейсу Мілан (Бергамо) – Львів – Мілан (Бергамо).

 

«Рейс, який завтра відкривається в Мілан, дуже важливий для Львова. Це хороша нагода для львів’ян подорожувати, це також нові гості для міста Львова.

 

Ми також шукаємо можливості, як сполучити Львів з іншими містами в Україні. Дуже складна ситуація, бо є сполучення лише Львів-Київ. Тут великі можливості. Минулого року ми прийняли у Львові понад 2 млн гостей і половина з них – це гості зі Сходу України. Ми потребуємо доброго партнера, хорошу компанію, щоб розвивати внутрішнє авіасполучення в країні. Бо кожен гість, який приїжджає – це кошти в бюджет міста і нові робочі місця», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

«Дякуємо за реалізацію цього проекту, у вас дуже хороший аеропорт, хороше місто. Думаю, у нас буде хороший трафік. Завтра ми відкриваємо рейс. Львів може стати хабом для України, тут дуже хороший аеропорт, а також хабом для країн Європи», – зазначив Чаді Ал Теннер, бізнес-девелопер італійської авіакомпанії «Ernest Airlines».

 

«Відкриття нового авіарейсу зі сполученням Мілан (Бергамо) – Львів – Мілан (Бергамо) дуже зручний для вікенду в Мілан, адже відліт зі Львова буде у п’ятницю о 17.00 год і відліт з Мілану (Бергамо) у Львів буде у неділю о 17.00 год», – розповіла Тетяна Романовська, директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.

 

Нагадаємо, завтра відбудеться відкриття авіакомпанією «Ernest Airlines» нового авіарейсу Мілан (Бергамо) – Львів – Мілан (Бергамо).

 

Довідка

 

Компанія «Ernest Airlines» була створена групою шведських та італійських інвесторів у 2015 році. «Ernest Airlines» отримала Сертифікат європейського авіаперевізника 11 квітня 2017 року та почала виконувати рейси з Італії 1 червня 2017 року на Airbus A319. Компанія придбала Airbus A320 у серпні та планує ввести в експлуатацію ще два Airbus A320 у період від грудня 2017 до квітня 2018 року. Ціни на квитки починаються від 49 євро, включно із податками. Квитки можна купити он-лайн на офіційному сайті авіакомпанії flyernest.com та у туристичних агенціях; в основних он-лайн туристичних агенціях; з використанням GDS, Глобальної дистриб’юторської системи (за кодом H1); у касах львівського та київського аеропортів.

 

«Ernest Airlines» дозволяє пасажирам купувати до трьох місць багажу – 15, 20 або 25 кілограмів кожне, вартість – від 8 євро за одне місце.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ