Завтра відбудеться третя реколекційна зустріч з духівниками Львова

У середу, 6 квітня, у кафе «Ратуша» (пл. Ринок,1) відбудеться третя реколекційна зустріч у часі Великого посту з духівниками міста різних конфесій. Початок – о 17.00 годині.

 

Тема зустрічі: «Духовні практики, або чи варто християнам займатися йогою?». Микола Петро Лучок, монах Чину Проповідників (домініканець),  розкаже про своє бачення йоги як духовної практики та подискутує з учасниками, чи доцільно християнам нею займатися.

 

Реєстрація на зустріч триває тут: http://goo.gl/forms/tb1dCmdVTE

 

Нагадаємо, що вже відбулися дві передвеликодні зустрічі з духівниками міста. Зокрема, о. Юстин Бойко, монах-студит, настоятель Свято-Іванівської лаври студійського уставу під час першої зустрічі поділився з присутніми своїми думками щодо використання християнами соціальних мереж, skype-cповіді, фізичного і духовного посту, а також говорив про мудрість, фундаменталізм і милосердя. На другій зустрічі разом з о. Назарієм Лозинським обговорили окультні практики, ворожіння, трактування снів, популярність шоу екстрасенсів, а також практикування народної медицини, відвідування цілителів та популярність забобонів.

 

Передвеликодні реколекційні зустрічі проводять з ініціативи команди проекту «Духовна велич Львова». Запрошують усіх охочих до плідної дискусії та спілкування у дружній атмосфері.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ