Заходи до Дня героїв Небесної Сотні у школі № 27 імені героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

У понеділок, 20 лютого, у школі № 27 імені героя Небесної Сотні Юрія Вербицького, що на вул. Свєнціцького, 15, відбудуться заходи до Дня героїв Небесної Сотні.

В рамках святкування, о 13.00 год. на 2 поверсі школи відбудеться молебень та урочисте  освячення  погруддя героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. У заході візьмуть участь учні 8-11 класів, учителі, гості: о.Тарас, адміністратор храму святої  Софії УГКЦ, Уляна Вербицька (дочка), Сергій Вербицький (брат)  Юрія Вербицького, Василь Лев, скульптор, автор роботи.

Також, о 13.20 год. пройде Вечір пам’яті «Герої не вмирають, тільки йдуть…». Учні проведуть короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадають героїв Небесної Сотні, зокрема колишнього учня школи Юрія Вербицького. Хвилиною мовчання вшанують пам’ять загиблих героїв. Буде продемонстровано фото- та відеохроніку героїчних подій Майдану.

А перед святкуванням, о 08.30 год. у всіх класах пройде година спілкування на тему: «На варті наших душ – Небесна Сотня». Години спілкування у класах відбуватимуться за індивідуальними планами, розробленими класними керівниками, із застосуванням різноманітних форм та методів роботи. Для живого спілкування з дітьми запрошено гостей: родичів, колег по роботі Юрія Вербицького, учасників Революції Гідності та АТО.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ