Зранку у Львові працювало 26 одиниць прибиральної техніки

Вночі та зранку (з 20.00 год 13 грудня і до 06.00 год 14 грудня) в місті працювало 26 одиниць снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг використано 51 м2 піско-соляної суміші.

 

У Сихівському районі, вночі та зранку працювало 4 одиниці техніки, у Шевченківському районі працювало 3 одиниці снігоприбиральної техніки; у Залізничному районі – 7 одиниць техніки, у Галицькому районі – 2 одиниці техніки, у Франківському районі – 4 одиниці техніки. В основному, до роботи були залучені підмітальні машини та піскорозкидувачі. Назагал у усіх районах міста було використано 51 м2 піско-соляної суміші для посипання доріг.

 

Нагадаємо, стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

 

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

 

Також цього року закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.

 

Закуплено 15 тис. мпіскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:30, понеділок, 12 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:27, понеділок, 12 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0