Зранку у Львові працювало 26 одиниць снігоприбиральної техніки

Вночі та зранку (з 20.00 год 19 грудня і до 06.00 год 20 грудня) в місті працювало 26 одиниць снігоприбиральної техніки. Для посипання вулиць використано 253 м3 піско-соляної суміші.

 

У Сихівському районі, вночі та зранку працювало 5 одиниць техніки, у Шевченківському районі працювало 9 одиниць снігоприбиральної техніки; у Залізничному районі – 3 одиниці техніки, у Личаківському районі – 9 одиниць техніки. В основному, до роботи були залучені 17 піскорозкидувачів, 4 навантажувачі та 5 тракторів. Назагал у усіх районах міста було використано 253 м3 піско-соляної суміші для посипання доріг. Також до прибирання міста було залучено 297 робітників (двірники).

 

Нагадаємо, стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

 

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

 

Також цього року закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.

 

Закуплено 15 тис. мпіскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ