Зранку у Львові працювало 29 одиниць снігоприбиральної техніки

Вночі та зранку (з 20.00 год 7 лютого і до 06.00 год 8 лютого) в місті працювало 29 одиниць снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг було використано 70 м3 піскосуміші.

 

Станом на 07.00 год ранку у місті працювало 29 одиниць снігоприбиральної техніки. Зокрема, у Галицькому районі працювало 10 одиниць техніки, у Франківському районі працювало 3 одиниці снігоприбиральної техніки, у Залізничному районі працювала 1 одиниця техніки, у Шевченківському районі працювало 7 одиниць снігоприбиральної техніки, у Сихівському районі працювало 8 одиниць техніки. Серед них – 13 піскороскидувачів, 4 навантажувачі, 10 тракторів та 2 одиниці іншої техніки.

 

Для посипання доріг було використано 70 м3 піскосуміші: 16 м у Галицькому районі, 3 м3 у Франківському районі, 16 м3 у Шевченківському районі та 35 м3 у Сихівському районі.

 

За інформацією районних адміністрацій, впродовж дня снігоприбиральна техніки буде продовжувати працювати.

 

Нагадаємо, стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

 

Загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

 

Також минулого року було закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ